Piknik Rodzinny

W piątek, 2 VI 2017 r, w naszym Przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. To już kolejna edycja corocznej imprezy, odbywającej się tradycyjnie w ogrodzie placówki, który w tym dniu staje się miejscem spotkań i zabaw dzieci, rodziców, dziadków i babć oraz innych przybyłych gości.

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji: wspólne zabawy muzyczno-ruchowe, zabawy z chustą animacyjną, zabawy badawcze prowadzone przez studentki ze Studenckiego Koła Naukowego „A co To?” z Wydziału Nauk o Wychowaniu,a także niesamowity pokaz Capoeiry w wykonaniu pana Cristiano „SECAO” Silva oraz Dzieci, które przez cały rok uczęszczały na prowadzone przez Niego zajęcia.

Nasz piknik miał również świetną „oprawę gastronomiczną”. Dzięki zaangażowaniu Rodziców, można było skosztować wspaniałych wypieków, sałatek owocowych, kanapeczek i innych przysmaków.

Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę. Cieszymy się, że mogliśmy razem mile spędzić czas!