„Przedszkolne Poczytajki” – Mama Oli z Grupy III

We wtorek, 13 V 2017 r., Dzieci z grupy III odwiedziła pani Karolina Łatkowska, Mama Oli, która zgodziła się przyjąć zaproszenie do „Przedszkolnych Poczytajek”.

Pierwsze opowiadanie, jakie Mama Oli przeczytała Przedszkolakom nosiło tytuł „Zuzia idzie do dentysty”. Jego bohaterka odkrywa na jednym z ząbków małą, brązową plamkę. Okazuje się, że musi pójść do dentysty. Na szczęście towarzyszy jej mama i wizyta w gabinecie staje się świetną przygodą. Opowiadania o Zuzi Dzieci wysłuchały ze szczególnym zaciekawieniem, wspominając niedawny przegląd dentystyczny w Przedszkolu.

Kolejne opowiadanie, „Arielka i książę. Seria: Czytaj po angielsku z Disneyem”, również bardzo spodobało się Dzieciom z grupy III. Ariel – księżniczka z podwodnego królestwa syren, marzyła by zamieszkać na lądzie z księciem. By to zrobić musiała oddać swój piękny głos wiedźmie morskiej.  Razem z księciem Erykiem Arielka pokonała wiedźmę i „wszyscy żyli długo i szczęśliwie”.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i … zapraszamy częściej!