Spotkanie świąteczne

Boże Narodzenie to najpiękniejsze, a przy tym najbardziej rodzinne święta. W całym długim roku nie ma tak serdecznego dnia, jak Wigilia. To szczególny dzień, w którym chcemy zasiąść wszyscy przy wspólnym, rodzinnym stole i z radością chłonąć magiczną, świąteczną atmosferę. Również dla dzieci Wigilia to najpiękniejszy wieczór w roku. Migoczą kolorowe światełka, rozbrzmiewają kolędy, jest choinka, są prezenty i piękne życzenia.

Taką prawdziwie świąteczną – ciepłą i serdeczną – atmosferę udało nam się wspólnie „wyczarować” podczas uroczystego spotkania w naszym Przedszkolu, które miało miejsce w piątek, 15 XII 2017 r. Gościliśmy na nim Rodziców i Rodzeństwo Przedszkolaków oraz Jego Magnificencję Rektora UŁ, prof. dr. hab. Antoniego Różalskiego.

Na początku zgromadzeni Goście mogli obejrzeć występy Dzieci, które  tańczyły, recytowały wiersze, śpiewały kolędy i świąteczne piosenki. Później było już wspólne śpiewanie kolędy, prezenty dla Rodziców i słodko-owocowy poczęstunek.

Podczas brawurowych występów Przedszkolaków za oknami zaczął sypać gęsty, puszysty śnieg. Czyżby to efekt magii wspólnego kolędowania?…