Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek. Najmilsze skojarzenie z dzieciństwa. Rozpieszczają, kochają bezwarunkową miłością. Są ważnymi nauczycielami i przyjaciółmi. Cieszymy się, że mają swoje święto!

Dzień Babci i Dziadka to święto na stałe wpisane w kalendarz przedszkolnych imprez. W tym szczególnym dniu wnuki mogą podziękować swoim Dziadkom za ich wielkie serca.

Również w  tym roku Dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków. Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny (przedstawienie „Tadek Niejadek” w reżyserii nieocenionej pani Magdaleny Włodarczyk) oraz piękne życzenia. A na koniec tego wyjątkowego dnia Dzieci wręczyły przybyłym Gościom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.

My również przyłączamy się do życzeń. Sto lat!