Przedszkolna uroczystość

Piątek, 25 V 2018 r, dostarczył nam ogromną porcję wzruszeń. W tym dniu świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty, a także żegnaliśmy Dzieci, opuszczające w tym roku mury Przedszkola.

Uroczystość rozpoczęło przedstawienie, podczas którego Dzieci zabrały widzów w podróż po Europie. Młodzi aktorzy pozwolili oglądającym poczuć klimat Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, Szwecji, Danii, Włoch i – oczywiście – Polski. Przedstawienie przygotowała pani Magdalena Włodarczyk, której w tym miejscu raz jeszcze serdecznie dziękujemy za opiekę artystyczną!

Po występie pożegnaliśmy Dzieci, które kończą już swoją przygodę z Przedszkolem i od września staną się Uczniami szkoły podstawowej. Julio, Adasiu, Andrzejku, Jasiu, Konardzie, Kubo, Dobromiłko, Józefino, Kalino, Marysiu, Tomku, Klaro, Tymku, Zachary! Cieszymy się, że mogliśmy stać się cząstką Waszego życia. Już teraz wiemy, że będziemy za Wami bardzo tęsknić!

Ostatni element uroczystości stanowiły życzenia i upominki (własnoręcznie wykonane przez Dzieci) dla Mam i Tatusiów z okazji ich święta oraz słodki poczęstunek.