Piknik Rodzinny

Czerwcową tradycją w naszym Przedszkolu są Pikniki Rodzinne. Tegoroczny odbył się w piątek, 8 VI 2018 r. W tym dniu przedszkolny ogród i część boiska sportowego stały się  miejscem spotkań, rozmów i zabaw Dzieci, Rodziców, Dziadków i Babć, Sióstr i Braci.

Uczestnicy pikniku wytworzyli fantastyczną atmosferę relaksu, odpoczynku, swobody. Był czas na spokojne rozmowy w grupach, obejrzenie pokazu baniek mydlanych, a także wspólne zabawy Dzieci i Rodziców. Pomiędzy zabawami można było spróbować wspaniałych wypieków, sałatek owocowych, kanapeczek, lodów (ustawiła się ponie bardzo dłuuuuuga kolejka!) i innych przysmaków przyniesionych przez Rodziców.

Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę. Cieszymy się, że mogliśmy razem sympatycznie spędzić czas!