„Przedszkolne Poczytajki” – Rodzice Taiki z Grupy I

W poniedziałek, 11 VI 2018 r,  w naszym Przedszkolu odbyły się wyjątkowe „Poczytajki”. Tym razem utwory czytane były… ze ściany!  W tym dniu Dzieci miały bowiem okazję obejrzeć na sali gimnastycznej pokaz bajek wyświetlony z projektora ‚ANIA’, produkowanego w latach 70. i 80. XX wieku i niezwykle wówczas popularnego.

Taką atrakcję przygotowali Rodzice Taiki z grupy Zielonej – pani Anna Jarkiewicz oraz pan Mariusz Granosik. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obejrzały i wysłuchały kilku wierszy Jana Brzechwy („Babulej i Babulejka”, „Pchła Szachrajka”) oraz starszej, nieznanej Dzieciom wersji bajki pt. „Bambi”. Celuloidowe bajki zachwyciły kolejne pokolenie odbiorców!

Dziękujemy za przygotowanie takiej atrakcji, poświęcony czas i… zapraszamy częściej!