Teatralnie w czerwcu

W czwartek, 14 VI 2018r., odbyły się ostatnie już warsztaty teatralne, prowadzone przez panią Małgorzatę Milczarek z Teatru Ganesh. Spotkanie to miało wyjątkowy charakter. Prowadząca przedstawiła Dzieciom bajkę pt. „Jaś i Małgosia” w nieco innej niż dotychczas aranżacji. Tym razem warsztaty, zamiast przebiegać po kolei w każdej grupie, poprowadzone zostały na sali gimnastycznej dla wszystkich grup jednocześnie. Tam Pani Małgosia zachwyciła Przedszkolaki wyjątkowymi ze względu na ich gabaryty oraz pomysłowość dekoracjami.

Klasyczna, XIX-wieczna baśń napisana przez Braci Grimm, opowiadająca o dwójce dzieci, które pozostawione w lesie przez ojca spotkały złą czarownicę, nadal porusza dziecięce serca. A przedstawiona w tak niezwykły sposób, w jaki zrobiła to Pani Małgosia, sprawiły, że Przedszkolaki wraz z Jasiem mogły obserwować powstawanie szlaku z kamieni prowadzącego do domu, a z beztroską Małgosią śpiewały wesołą piosenkę w drodze z tatą do lasu. Przechytrzenie złej czarownicy również okazało się łatwiejsze, gdy Jasiowi i Małgosi mogły pomóc wszystkie Dzieci z naszego Przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi, która jak zwykle zabrała nas do bajkowej krainy, gwarantując wiele emocji i dobrej zabawy!