Wykład Mamy Tosi z Grupy I

Okres wakacyjny sprzyja podejmowaniu rozmów o podróżach, tych bliskich i tych dalekich. I właśnie o podróży do dalekiej Afryki opowiedziała Dzieciom Mama Tosi z Grupy I, pani Aleksandra Majchrowska w poniedziałek, 9 VII 2018 r.

Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały wielu ciekawostek o zwierzętach zamieszkujących  „Czarny Kontynent” (m.in. lwach, małpach, słoniach, żyrafach, zebrach), a także poznały niektóre występujące tam rośliny. Dowiedziały się też o zwyczajach ludzi ludziach tam mieszkających.  Mama Tosi przyniosła nawet autentyczny afrykański strój – suknię, którą zaprezentowała na sobie!

Dodać należy, że wykład był ilustrowany fantastycznymi zdjęciami, samodzielnie wykonanymi przez pani Olę.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!