„Starszaki” z wizytą w Szkole Podstawowej nr 94

W środę, 19 XII 2018 r., „Starszaki” z naszego Przedszkola wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 94 (ul. Zacisze), żeby obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów klas I.

Występy starszych kolegów odbyły się przed bardzo dużym audytorium, jako że na Jasełka przybyły licznie zaproszone Dzieci z kilku łódzkich przedszkoli. Serdecznie gratulujemy młodym artystom odwagi i świetnego przygotowania. Przedstawienie przez cały czas utrzymywało zainteresowanie widzów. Gratulujemy raz jeszcze!

Po występie pierwszoklasistów Przedszkolaki wysłuchały również krótkiego koncertu pastorałek w wykonaniu uczennic z Gimnazjum nr 3 oraz …Pana Dyrektora, a całe spotkanie zakończyła wizyta Świętego Mikołaja, który wręczył każdemu Dziecku sympatyczny upominek.