Świąteczne spotkanie

Z czym się kojarzą święta Bożego Narodzenia? Z błyszczącą choinką, śpiewem kolęd, wizytą Mikołaja, zapachem przyprawy do pierników, rodzinnymi spotkaniami, a czasem również z podkradaniem cukierków z choinki… Są to chyba święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Czekają na nie z niecierpliwością nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Stanowią one również okazję do wspólnego kolędowania.  Tradycją w naszym Przedszkolu jest organizowanie spotkań z Rodzicami przed świętami Bożego Narodzenia.W tym roku spotkanie, na którym mogliśmy razem radować się nadchodzącymi świętami, odbyło się we wtorek, 18 XII 2018 r.

Były fantastyczne występy Dzieci, wspólne śpiewanie kolęd, drobne upominki i  poczęstunek. A wszystko to w  miłej, ciepłej atmosferze, wywołującej radość i uśmiech na twarzach Dzieci.

Dziękujemy, że byliście Państwo z nami!