Dzień Babci i Dziadka

„Nikt nie jest w stanie zapewnić dzieciom tego, co mogą im dostarczyć dziadkowie: to oni obsypują pyłem gwiazd życie swoich wnucząt” (Alex Haley).

Babcie i Dziadkowie to niezwykłe osoby, które odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Stanowią źródło akceptacji, cierpliwości, spokoju. Są gotowe poświęcić wnukom swój czas, gdy tylko tego potrzebują. Dają im także poczucie ciągłości pokoleniowej i tak ważnego zakorzenienia.

We wtorek, 29 i 2019 r., zorganizowaliśmy w naszym Przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W podziękowaniu za dobroć i miłość okazywaną wnukom każdego dnia, Dzieci przygotowały dla Nich występy, upominki i słodki poczęstunek. Cieszymy się, że cudowne Babcie i fantastyczni Dziadkowie chcieli spędzić z nami ten dzień!

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości życia oraz satysfakcji z pełnienia tych ważnych dla młodego pokolenia ról!