Styczniowe warsztaty teatralne

Na styczniowych warsztatach teatralnych Przedszkolaki ze wszystkich grup miały okazję obejrzeć bardzo pouczającą bajkę. Tym razem Pani Małgorzata Milczarek  przedstawiła Dzieciom opowieść Janiny Porazińskiej „Kozucha Kłamczucha”.

Jest to historia o sprytnej kózce, która dla zabawy i swojej wygody kłamie  jak najęta. Skłonność do kłamstwa omal nie doprowadza jej do zguby. Bajka uczy, że nie warto kłamać, co potwierdziły same Dzieci.

Jak na każdym spotkaniu z Panią Małgosią, i tym razem Przedszkolaki miały możliwość dokładnego obejrzenia kukiełek i choć przez chwilę  – zaprezentowania swoich pomysłów na tę historię, co sprawiło im ogromną radość. Czekamy z niecierpliwością na kolejne warsztaty!