Zapraszamy do pobrania jadłospisu.

Żywienie w Przedszkolu odbywa się systemem cateringowym, co umożliwia Dzieciom naukę samodzielnego nakrywania do stołu, przygotowania kanapek na śniadanie, nalewania zupy i napojów, nałożenia na talerz drugiego dania. Czynności te wpisują się w jedno z zadań wychowawczo-dydaktycznych Przedszkola, jakim jest wspieranie dzieci w samodzielności w działaniu i myśleniu.

Usługi cateringowe świadczy Firma MPG STUDIO, która specjalizuje się w żywieniu dzieci oraz spełnia wymogi sanitarno-higieniczne. Posiłki dowożone są 2 razy dziennie (około godz. 7.00 – śniadanie oraz około godz. 11.00 – obiad i podwieczorek). Odbiór posiłków odbywa się na terenie Przedszkola – w pomieszczeniu kuchennym (tzw. strefie czynności czystych). Po spożytych posiłkach naczynia zmywane i wyparzane są w specjalnym, odrębnym pomieszczeniu (tzw. strefie czynności brudnych).

MPG STUDIO, tel. 512 157 875

www.mpgstudio.com.pl; e-mail: mpgstudio@mpgstudio.com.pl